Malt Önerisi

Realbadvroken

Kedilerim için kaliteli bir malt önerir misiniz

3 CEVAP

Catsusam

Veda marka kullanıyoruz. Kedi nanesi olduğu için yiyiyor. Biraz deneme yanılma ile bulunuyor maalesef.

Arjinn

Benim kedim uzun tüylü biz biofeline kullandık bi süre ama çok işe yaramadı ara ara tüy yumağı kusuyordu. Bolovia ya bakabilirsiniz hem her gün vermeniz gerekmiyor ayda 4-5 gün vermelisiniz hem de etkili bir malt bence. Onun dışında gimcat de kullandım onu sürekli vermek gerekiyor ama o da gayet iyi.

GzdeAkbuz

Beaphar, health for paws, vitacure.