Köpeğim Kesik Kesik İşiyor Ve Çim Yiyor

seral34

merhaba köpeğim başka bir şehirdeydi onu yanıma aldım ve orada kemik verilmiş. köpeğimin midesinde 1.7 cmlik bir cisim var ama metal değil veterinerimiz dışkıyla atabilceğini söyledi kemik olduğunu düşünüyorum dedi. Köpeğim dün çim yedi ve kustu bugünde aynı şekilde çim yedi ama kusmadı ve birde şu anda regl ve kesik kesil işiyor yardımcı olur musunuz?

1 CEVAP

MelisRose

Merhabalar,
Üzerinden biraz zaman geçmiş ama bir gelişme var mı ?
Regl döneminde köpekler kesik kesik çiş yapabiliyor. kesik kesik çiş yapmanın bir diğer nedeni idrar yolu enfeksiyonu olabilir.
İdrar ve kan testi yaptırmanızı öneririm.
Ve köpeğinizin midesindeki kemiği lütfen takip edin. bağırsaklara yada mideye zarar verme durumu olabilir. kemikler maalesef çok masum olmayabiliyorlar.
çim yeme bazen köpeklerin su ihtiyacını giderme yada mide ağrısı nedeni ile yaptığı davranışlar nedeni ile olabiliyor. benim köpeğim biraz seviyor mesela yediği otlara dikkat ederek çim yemesine izin veriyorum. çünkü kusma gibi durumlarda onları rahatlatan bir şey oluyor.

umarım sağlığınıza kavuşmuşsunuzdur.