Sokak Kedilerimin Sağlığı İçin Neler Yapabilirim?

wivenisur

Arkadaşlar 5 tane (3 dişi, 2 erkek) kedim var. Veterinere verecek çok param yok. Belediye barınaklarında ücretsiz bakılıyor değil mi? Tüm aşıları falan, neler yaptırmalıyım? Sağlıklı ve mutlu olmaları için. Pek bilgim yok, aşılar hakkında. Bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim.

3 CEVAP

Amedsoner

Kuduzdan başka aşı yaptıramazdin belediye vetinde. Bakmazlar. Lütfen sahiplendir bakabilecegin kadarina bak. Umarım başarabilirsin .

Amedsoner

Pardon sorunun başlığıni okumamisim. Evinizde baktığınız düşündüm. Özür dilerim.

emine64

Mama ile beslerseniz iyi olur mito micho mamalar var. Yada bazen makarnalı ton balığı karıştırabilirisniz mamayla beslenince çok fazla sağlık problemi olmaz bence