Mama Değişim Süreci

MadamKahve

Merhaba
7 aylık kedimde bama değişikliği yapıyorum. Proplandan Senebelle ye geçiyoruz bugün 3.gün. 4/1 le başladık gözlemlediğim kadarıyla iştahla yemiyor. Taneleri aslında çok büyük değil Royal canin şeklinde ama proplanın küçücüktü artık ondan mı zor geliyor yoruluyor bırakıyor yoksa sıkılıyor mu anlamadım. Gece manalarını karıştırmadım tabağının bir kısmına eski mamasını bir kısmına yenisini koydum yeniden yemiş. Acıkınca yemiyor değil yiyor ama yarım bırakıyor normalde yediğinden daha az yiyor. Vazgeçmek için daha erken mi? Sabırla beklemeye devam edeyim mi? Doktorumuza sordum bekleyin az daha daha çok yeni dedi ama bizimki az tripli olup olmadık şeyden küsüp içine kapanıyor.

2 CEVAP

MadamKahve

Yeniden değil eski manasından yemiş.

Coconutbey

Mamayı karıştırıp koyun mümkünse kısım kısım ayırmayın karışık şekilde olunca yer