Mama Önerisi

Realbadvroken

Daha önce iki kedim içinde proplan kısır kedi maması kullanıyorduk fakat erkek kedimde mide karaciğer ve böbrek problemleri çıktı onun için reçeteli hills mama kullanacağız fakat diğer kedimin mamasını değişmek istiyorum onerebiliceginiz iyi içerikli kısır kedi maması var mı

2 CEVAP

UgurEfsun

Advance kısır somon 9 yıldır kullanıyorum çok memnunuz

tommyse

opti meal, golosi ve brit premium alıp kullanılabilir hem içerik olarak üst segmentten biraz daha aşağıda kalıyor fiyat açısından da iyiler.
Sanabelle, Nurti Feline, Brit Care de alabiliyorsanız tavsiye ederim ama ilk saydıklarım bu mamalara oranlara daha ekonomik kaçıyor içerik olarakta son saydıklarım fark atar.
Yinede ilk saydıklarım verilmeyecek mamalar değil güzel içerikli yaş mamalar/ev yapımı yaş mamayla desteklenirse mükemmel olur.