Yakın Zamanda Dişi Kedisini Kısırlaştıran Var Mı?

Sloghijar

Güncel fiyatı ortalama nedir ona göre bir süreliğine işe gireceğim ve İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir veteriner var mı?

1 CEVAP

MadamKahve

1 ay önce kısırlaştırdım 3000 lira operasyon 500 lira kan tahliliydi. 1500 lira da röntgen vs tarama totalde 5000 lira.
Ben gaz anestezi istemiştim. Gaz anestezi olursa artı 1000 lira eklenirmiş. Biz kabul etmiştik ücreti vermeyi ama doktorumuz, operasyon çok basit bir işlem, inanın gazı ayarlamak operasyonun kendinden daha uzun boşuna ücret ödemeyin bize güvenin dedi. Biz de onlara uyduk. Çok şükür sorunsuz geçti. Kocaeli de yaptırdık biz. Güzel bir klinik normal takiplerini de bebekliğinden beri orada yaptırıyoruz zaten. Animalistan Veteriner