Arada Gezen Kedi Evden Kaçar Mı?

Buse_odm

Havanın güzel olduğunda gezdirme tasması ile gezdiriyorum yavrulultan itibaren babam o kedi alışır dışarıya kaçar dedi çevredeki herkes öyle diyor şu an 6 aylık 2 hafta sonra kısırlaştırcam 7 aylık olacak kısırlaştırsam yinede kaçar mı? (Gözü kapalı iken bulduk hep evdeydi)

2 CEVAP

Suerk

Ara sıra gezmek en sevdikleri şey ve çok da yararlı onlar için. Dikkat ederseniz kaçmaz elbette, kapı pencere açık kalmasın yeter. Yanınızdayken saten kaçmaz. Evdeyken Kaçma olasılığı diğer kediler kadar var, hatta kontrollü çıkmaya alıştığı için, sizsiz çıkmamayı ister. Dışarı çıkmayı sizinle yapılan bir aktivite gibi görüyordur. Dışarı çıkmak konusunda çok istekli olur doğal olarak eğlenceli bir şey sonuçta. Yaş mama gibi. Ben de tasmasız kedimle site bahçesinde dolaşıyorum, yanımda geziyor kaçma girişiminde de bulunmuyor. Böyle alıştı.

aslihan_e

Siz dikkat etmezseniz kaçar, yoksa nasıl kaçacak.