Çatıda Mahsur Kalan Kedi

Jdjs

Oturduğumuz mahellede kedi çatıda mahsur kaldı bşna sakinleri kediyi çıkarmama izin vermiyor benim evimde değil çatının kapısınıda açmıyolar hayvan girmiş ama çıkamıyor itfayeyi aradım bina sakinleri izin vermeze kurtaramayız izin gerekli diyor 1 hafts oldu kedi açlıktan ölücek nereyi aradıysam olumsuz cevap aldım sen gir al demeyin denedim binadaki kadın ve kocası üstüme yürüdü napıcam

7 CEVAP

somnium

eğer ev sahipleri izin vermezse polis bile hiçbir şey yapamaz ne yazık ki. savcılık kararıyla anca olur. derneklere yazarsanız, en azından bir grup insan oluşturursunuz. bu sayede gidip ev sakinleri ile konuşabilirsiniz. genelde bu işlerde tek kişinin lafı dinlenmiyor, çokluğu göstermek bu konuda iyi. ki ben anlamıyorum, ev sakinleri niçin izin vermiyorlar? söz konusu bir canlı. bu kadar umursamaz olunmaz! ev sahiplerinin sürekli kapılarını çalmanızı da öneririm. bir süre sonra onlar da inatlaşmayı bırakırlar, dediğim gibi ama kalabalık her zaman güç sağlar.

aslihan_e

İlinizdeki dernekleri instagramdan falan bulup iletişime geçerseniz yardımcı olabilirler belki. Anlamadım, ne izniymiş bu, insan kalsa izin mi alacaklar? Belediye ile iletişime geçin en iyisi. Çatı kaçıncı kat?

Jdjs

Komşular girmeme izin vermiyor bizene diyorlar laf anlatıkcak insanlar değiller

Jdjs

  1. kat daha öncede bir kedi çıktı indirtmediler hayvan düştü 5. Kattan belediye ilgilnemiyor aradık daha önce itfaye özel mülk diyor

Jdjs

Derneklere yazsamda bir şey değişmez çünkü izin vermiyolar kedinin alınmasına malesef hasta ruhlu insanlar birde evde kedi bakıyorlar bu daha tuhaf ne mama koyular çatıya ne su

Jdjs

İnşattan onların çatısına çıkıyor kediler ama geri inemiyolar

tengrist

Haydi polisini arayıp kedinin günlerdir orada aç susuz mahsur bırakıldığını söyleyin uygulamasını play/app store'dan indirebilirsiniz
dernekler işe yarayabilir. özel mülk olunca itfaiye zabıta falan gelmiyor maalesef bina sakinleri ikna edilmeli, ikna olmuyorlarsa bile isteye işkence ediyorlar demektir artık iş polise ya da savcılığa kalıyor