Gastro Kedi Maltı

DuyguKilc

Gastro kedi maltı gaz ve ishal problemi olan çocuklar için faydalı mıdır bu problemi olan çocuklara mama dışında ek olarak verdiğiniz gıda var mıdır teşekkür ederim

3 CEVAP

Cennet29

Gimcat gastro malttan cok memnunuz kabızada ishalede iyi geliyor

Mini2019

kedim ishal olduğu bir dönem vardı.. o sürede maltı azalttım ama tamamen kesmedim. bizim ishal durumu mama kaynaklıydı. sizin kediniz neden ishal

DuyguKilc

Bağırsak hassasiyeti olduğunu söyledi veteriner bahsettiğim Malt tüy topağı olan için değil gastro Malt yeni üretim sanırım kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım arada probiyotik kullanmak zorunda kalıyorum kusma oluyor belki bu dönemde kullanabilirim diye düşündüm