Kısırlaştırmadan Sonra İştahsızlık

Merhabalar kedimi kısırlaştıralı neredeyse 2 gün olacak ancak normalde yediğinin yarısı kadar az yiyor. Az kaka yapıyor ayrıca. Ama genel olarak baya hareketli normal midir aynı durumu yaşayan var mı?

2 CEVAP

Seulaplt

Merhaba ben de dişi kedimi kısırlaştırdım ve benim kedimde de iştahsızlık oldu, hem de 1 buçuk hafta boyunca. Yiyordu ama az yiyordu ama kıyafeti dikişi çıkınca kendine geldi. Üstelik veterinerimiz kısırlaştırma ameliyatından sonra canı acıdığı için 2-3 gün dışkılamaktan çekinebilir demişti ve dediği gibi de oldu, 3. gün dışkılama yaptı ama benim kedim dişi sizinkini bilmiyorum

Mini2019

anestezi etkisiyle olabiliyor. veteriner kontrolündeyse sorun yok..
iyi hissettikçe yiyecektir. geçmiş olsun