Kedi Sahipleri Acil

dumanasli

kedim geceleri cok agliyor, ses cikariyor, uyuyamiyor, kalkiyorum biraz seviyorum oynuyorum, sonra ama yine basliyor. sorunmu var bilemiyorum.
üzülüyorum da onu anlayamadigim icin

10 CEVAP

privacy031

kediniz aynı benimki gibi azmış:)ne yazıkki çözümü de yok..

deniz_berkan

sevip oynadıgınız zaman susuyormu ?

dumanasli

bi anlik susuyor sonra gidiyor yine agliyor

dumanasli

bu kedi nanesi ne icin ? bilginiz varmi

EceAres

Kısırlaştırın bence. Hem sağlığı açısından da birçok hastalık riskini yarıya indirmiş olursunuz.

dumanasli

bikere ciftlessin istiyoruz sonra kisirlastirmayi düsünüyoruz. veteriner yardimci olur ins.

deniz_berkan

KEDİNİZ KAÇ AYLIK CİNSİYETİ NEDİR ?

dumanasli

17aylik, british shorthair

deniz_berkan

Evet kızgınlıga girmiş muhtemelen :S veterinerinize danısarak çiftleştirin vakti gelmiştir :)

dumanasli

hmm peki tesekkürler, dis hijeni nasil oluyor kedilerde?