Kedimin Burnu Pembeye Döndü

Arkadaşlar merhaba. 10 aylık bir kedim var 5 kilo civarında. 5 gün önce veterinerdeydik kan tahlili yapıldı değerleri iyi geldi ve fiziksel olarak da iyi olduğunu söyledi doktor fakat kedimin burnu siyahken pembeye döndü son 1 aydır nedenini çözemedim

2 CEVAP

yagmuurrr1

Bizimkide aynı oldu o aylardan sonra renk degisti siyahtı kahverengi oldu böyle dahada sevimli oldu

aslihan_e

Baktığımda üst kısmı siyahtan ziyade gri gibi duruyor. Kediler daha sağlıklı olduklarında kan seviyeleri artar ve burunları pembeleşir, pembe burunlu kedi soluk renkli burunlu olmasından daha iyidir.