Kedim Astım Olabilir Mi?

Esrakaya12

5 kedim var sürekli burun tıkanıklığı yaşıyorlar veterinere götürüyorum Hemogram ve röntgen çekiliyor hiçbir şey yok gözüküyor ama sürekli burnu tıkanıyor gastro rahatsızlığı için götürdüğümde röntgen çekildik ödem vardı iğne yapıldı tekrarlamadı ama burun tıkanıklığı devam ediyor mama değiştirdim alerjisi var diye asla geçmedi kediler için alerji testi yaptırmayı planlıyorum ama kedisi daha önce astım olan bu şekilde sorun yaşayan var mı?

4 CEVAP

Esrakaya12

Ve inanılmaz burun tıkanıklığı yok Sadece hafif bir şekilde var �nsanların nefes tıkanıklığı gibi

Esrakaya12

Ve inanılmaz burun tıkanıklığı yok Sadece hafif bir şekilde var �nsanların nefes tıkanıklığı gibi

Kediniz basık yüzlü kediyse normaldir, benim İran kedim var geceleri horluyor yani normal bir horlama değil bildiğin insan gibi horluyor veteriner normal olduğunu söyledi.

Esrakaya12

sorun da o sadece sarman anneleri öyle baba ve çocuklar öyle değil ama onlarda da tıkanıklık var