Kedim Evden Uzakta Kayboldu

Betul2005

Dün gece veterinere gotururken cantasindan cikip kacti kayboldugu yer uzak oldugu icin eve doner diyemiyorum eger evden kacsaydi kesinlikle donerdi sabah kayboldugu yeri aradim asla bulamadim dun geceden beri gozumu ne zaman kapasam ruyama giriyor kafayi yiyecegim ilanlar da verdim napmam lazim

1 CEVAP

Zeytinbey

Çevredeki veterinerlere bilgi verin resmini gösterip. Kaybolduğu yerdeki gördüğünüz insanlara sorabilirsiniz ilani çıkarıp o çevreye asabilirsiniz mikrocipi varsa eğer umarım duyarlı biri tarafından bulunup veterinere götürülür de bir an önce kavusursunuz yavrunuza çok uzuldum