İshal Ve Dışkıda Kan Görülmesi

emreztrkk37

Eskiden de nadiren oluyordu ama son zamanlarda biraz sıklaşmaya başladı. Pablo sürekli ishal oluyor ve zaman zaman dışkısı kanlı oluyor. Böyle olduğunda dışkısının üzerini de örtmüyor. Poposunda kan kalıyor temizlemiyor iş bana düşüyor. İştahında ve günlük yaşantısında bi değişiklik yok gayet enerjik. Parazit uygulamasını da 2 ay önce yaptırdık ama neden böyle anlamadım

3 CEVAP

Infernus

Çok çeşitli sebepleri olabilir. İç parazit ve mama sindirebilme gibi olası şeyleri elersek. Viral hastalığı olabilir, mide veya bağırsaklarda tümörler, kistler olabilir. Korkutmayım sizi ama bunlar kansere çevirebilir. Kakadaki kan bana biraz koyu ve yapış yapış geldi. Buraya eklenen fotolar çok net olmuyor yanılıyor da olabilirim ama koyu bir kan bağırsakta daha uzun süre kalmış anlamına gelebilir. Bu da kanamanın bağırsağın son aşamalarında veya rektumda değil de daha önce olabileceğini düşündürdü. Mide veya bağırsağın başlangıcı gibi.

Elifoo

Acilen veterinere danismalisiniz. Enerjik olmasina aldanmayin.

emine64

Benim kedimde ishal olmuştu enfeksiyon Dan dolayı olmuş tahlilleri yapıldı başka kedi vardı o ara ondan kaptığını düşündük çok şükür geçti ani mama değişimi yaptıysanız olabilir kanama Baya yoğun görünüyor veterinere götürün bulunduğunuz yerde hayvan Hastanesi varsa oraya götürün inş geçer