3 Aylık Yavru Kedin Kendini Sevdirmiyor

Cansuaslan22

1 hafta önceye kadar sürekli kendini sevdirirdi hep mırlardı hoşuna giderdi yanıma yatardı ama 1 haftadır sürekli koşturuyor enerji patlaması yaşıyor resmen ve artık sevdirmiyor hemen kaçıyor sizce neden böyle olmuştur

6 CEVAP

Zeytinbey

Bebek olduğu için koşturup surekli oyun oynaması normal. Kucağınıza alip sürekli sevdiyseniz belki biraz sıkılmış olabilir

Bgmd

Keyfi yerindeyse hareketliyse normal benimki de evde parkur yapıyor 7 aylık. Durgun değilse hasta değilse zamanla değişir.

Minminik

benimkide kendini sevdirirken bir anda manyaklaşıp sinirli deli birşeye evrilmişti, 1 gecede ne olduğunu anlamamıştık halada öyle umarım bizim başımıza gelen şey sizin başınıza gelmez.
bol bol oynayın enerjisini atmasını sağlayın.

Sağlığı ve keyfi yerinde demek ki :) büyüdükçe uyusallasiyorlar 1 hafta bile cok fark ediyor inanin 🤭 5. Ayimiza girdik iki ay öncesinde bana kucağına kendi gelip yatacak deseler inanmazdim. Birazda karakteri ile alakali :) ama büyüdükçe değişir o durum .

stellabennett

o yaşta hep çok enerjik oluyorlar ve sürekli oyun oynamak istiyorlar bence normal ve sizinle alakası yok

UmitAL

Merhaba
Merak etmeyin. Diğer arkadaşların söylediği gibi bu yaşta bu hareketlilik gayet normal ve sağlıklı.
Siz de onu sevmek için ısrarcı olmayın. Onun yerine onunla siz oyun oynayın. Bu yaşta en sevdikleri oyun yün yumağı ile oynamak. En iyisi JÜT ipiyle bir top yapın ama küçük olsun findıktan büyük cevizden küçük. Topu bir ince lastiğe bağlayın ki tırnakla tuttuğunda tırnağı çekilip canını acıtmasın.
Sizinle oynadıkça size daha çok duygusal olarak yaklaşır.