2 Yaşında Bir Kedi Aldım Petshoptan Bugün Elimi Isırdı Kuduzdan Korktuğum İçinde Sormak İstediö

TFPS

Scottish fold cinsi bir kedi önceden bir evde beslenmiş aşıları yapılmış kuduz riski var mıdır petshopta aşıları tam denildi ama korkum var yani bilenler cevap verebilir mi?

22 CEVAP

TFPS

Hocam kediye çok üzüldüğüm için aldım linçlemenize gerek yok kedi petshopta kalsa daha mı iyiydi yani

TFPS

Hocam kediye çok üzüldüğüm için aldım linçlemenize gerek yok kedi petshopta kalsa daha mı iyiydi yani

TFPS

Hocam kediye çok üzüldüğüm için aldım linçlemenize gerek yok kedi petshopta kalsa daha mı iyiydi yani

TFPS

Hocam kediye çok üzüldüğüm için aldım linçlemenize gerek yok kedi petshopta kalsa daha mı iyiydi yani

TFPS

Hocam kediye çok üzüldüğüm için aldım linçlemenize gerek yok kedi petshopta kalsa daha mı iyiydi yani

TFPS

Ve kedi şuan çok mutlu yanımızdan ayrılmıyor oyunlar oynuyor bizimle eğleniyor yani yaptığımdan pişman değilim üstüne cins kedi merakımda yok şansa denk geldim orda görünce üzüldüm petshoptan kurtarmak istedim yaptığımız yorumlara dikkat edelim önceden kedim öldü yaşlılıktan o yüzden almıyordum ama o kediyi orda öyle görünce almazsam caniliktir dedim sokaktan kedi alabileceğim bir şehir değil bingöl kediler insanlardan çok korkuyor burda sokağa çıkıp beslerken bile kaçıyorlar insanlardan.Yaptığım şey hakkında direkt kötü konuşacağınıza birazda destek çıkmanızı beklerdim. Üreticiden falan almadım adam kedi satan biri bile değil normalde.Balık beslediğim için biliyorum yani lütfen yorumları düzgün yazalım

TFPS

Ve kedi şuan çok mutlu yanımızdan ayrılmıyor oyunlar oynuyor bizimle eğleniyor yani yaptığımdan pişman değilim üstüne cins kedi merakımda yok şansa denk geldim orda görünce üzüldüm petshoptan kurtarmak istedim yaptığımız yorumlara dikkat edelim önceden kedim öldü yaşlılıktan o yüzden almıyordum ama o kediyi orda öyle görünce almazsam caniliktir dedim sokaktan kedi alabileceğim bir şehir değil bingöl kediler insanlardan çok korkuyor burda sokağa çıkıp beslerken bile kaçıyorlar insanlardan.Yaptığım şey hakkında direkt kötü konuşacağınıza birazda destek çıkmanızı beklerdim. Üreticiden falan almadım adam kedi satan biri bile değil normalde.Balık beslediğim için biliyorum yani lütfen yorumları düzgün yazalım