Kedimin Alt Dudağında Şişlik

bibi08

merhabalar bu şişlik 1 gündür var ve beni endişelendirmeye başladı şuan ateşli bir hastalık geçirmiyor olsaydim veterinere götürecektim ama 1-2 gun beklese çok tehlikeli bir hal alır mı kendimden çok onu düşünüyorum. eskiden mama kabı plastikti ama paslanmaz çeliğe geçtim yemesinde içmesinde bir sorun yok ama yine de çok endişeleniyorum. lütfen bilgi sahibi biri beni aydınlatabilir mi?

2 CEVAP

ecemyuce

Aynısını biz de yaşamıştık plastik kap alerjisi olabilir demişlerdi kabını değiştirdim ben veteriner de bir krem verdi ama sürdürtmedi. Gerek yok bence biraz gözlemleyin. Bir de sıcak yumurta gibi bir şey yediyse o da şişirmiş olabilir. Bizimkinin canı acıyor gibi değildi yemesinde içmesinde sıkıntı yoktu o duruma dikkat edin

bibi08

cok tesekkur ederim ben de dayanamadim götürdüm veterinere bir yere çarpmış veya sürtmüş olabileceğini söyledi sonuçta yemesinde sorun yok diye endiselenmeme gerek olmadığını söyledi ama bana hafif bir antiseptik verdi sürmem için sanırım beklemek gerekiyor