Mama Seçimi

enesdogan44

Hill’s kısır tunalı mamasını kullanan var mı? Varsa memnun musunuz? Söyleyebileceğiniz bir şey var mı acaba?

4 CEVAP

tommyse

hills alabiliyorsanız kullanmaya başlayabilirsiniz içeriğindeki vitamin/mineral analiz değerli güzel bir mama şüpheniz olmasın yani ✨🤍

Ketonmanya

Merhabalar.

Sitedeki başlıkların yarısından fazlası mama önerisi için açılan başlıklar. Böyle olunca diğer başlıklar arada kaynıyor. Sol üstteki 'Soru başlıkları içerisinde ara' kısmına 'mama' yazsanız zaten envaiçeşit bilgiyle donanacaksınız. Sözüm sadece size değil, genel bir sıkıntı olmaya başladı bu. Yetkililerin soru-cevap sayfasına bu konuyla ilgili bir bilgilendirme yazısı eklemesi şart oldu artık.

Bol patili günler dilerim.

enesdogan44

Çok teşekkürler

dilanbulent

Hill's dünya genelinde en çok kullanılan mamalardan biridir, şikayet oranı da oldukça düşüktür. Alabilirsiniz.