3 Aylık Kedimle Nasıl Yolculuk Yapabilirim

Cansuaslan22

Kedimle 4-5 saatlik bir yola gidicem kendi arabamla gidicem nelere dikkat etmem lazım strese girmemesi için çantasına mı koyayım yoksa taşıma kutusu var ona mı koyayım mama,su ve tuvalet işini nasıl yapayım yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

divalime

Bir çok kez tecrübesini ettik araba, otobüs, uçak.. seyahat edeceği taşıma kabı rahat hareket edebileceği bir büyüklükte olsun. Lütfen plastik çanta modasının hayvanlara işkence olduğunu bilelim. Seyahat edeceğiniz gün mama vermenizi normalde önermem (yola çıkacağınız saate bağlı) ama sizinkisinin yaşı ufak o yüzden seyahatten bir kaç saat önce mamasını verin, sonrasında tuvalet ihtiyacını giderecektir zaten. Seyahat sırasında mama vermeyin, su tartışılır ama çoğu kedi kabul etmiyor bile. Taşıma çantasının içine köpeklerde tuvalet eğitimlerinde kullanılan pedlerden sermenizi öneririm. Hani olur da diye. Şimdiden iyi seyahatler!