Yavru Kedinin Tuvaleti

gizemyiilmaz

Arkadaşlar 22 günlük kedilerim var anneleri öldü maalesef. Çişlerini yapiyolar ama büyük tuvaletini yaptiklarini gormedim daha sizce napmaliyim

1 CEVAP

aysegunerr

Bu başlıkta bir sürü konu açıldı da yine de yazayım. Yavru kedilere anneleri yalayarak yaptırır normalde. Kakalarını tek başlarına yapamazlar bir süre. Pamuğu ılık su ile ıslatıp göbeğine ve poposuna masaj yaparak yaptırabilirsiniz. Karınları şiş ise kabız olabililer (başka sorunlarada işaret karın şişliği) Kabız olduğunu düşünüyorsanız, pamuğa birazcık zeytinyağı döküp poposuna sürebilirsiniz veya şırınga ile bir çay kaşığı zeytinyağı içirebilirsiniz. Ayrıca süt anne bulabilirseniz yavrular için daha iyi olacaktır.