Bu Mamayı Deneyen Var Mı, Sizce Nasıl?

Seulaplt

Geçenlerde internette dolaşırken bu mamaya rastladım. Kedimi kısırlaştırdım, elimdeki mama bitince kısır mamaya geçeceğim o yüzden. Şu anda N&D nin morina balıklı mamasını kullanıyoruz. Mama içerikleri hakkında çok bilgili değilim, bu mama sizin gözünüzde nasıl, içeriği iyi mi?

33 CEVAP

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

edmrcglu

berbat duruyor içeriği

Seulaplt

Merhabalar, probiyotik kullandıktan sonra yumuşak dışkı problemimiz çözüldü. Balıklı mamanın siyam ırkı için kötü olduğunu daha önce hiç duymamıştım, uzun süredir kullanıyoruz ama özellikle kısırlaştırdıktan sonra başlamıştı problemimiz. Ama ben yine de yeni mamaya geçerken kısır tavuklu ya da kuzulu deneyeyim, mamamız az kaldı sayılır. Kendisi daha önce denediğimiz tavuklu mamaları çok iştahlı yemedi (Sanabelle ve Hills) ama belki N&D marka olursa bu sefer sever. Acana beni biraz aşar açıkçası.