Bu Mamayı Deneyen Var Mı, Sizce Nasıl?

Seulaplt

Geçenlerde internette dolaşırken bu mamaya rastladım. Kedimi kısırlaştırdım, elimdeki mama bitince kısır mamaya geçeceğim o yüzden. Şu anda N&D nin morina balıklı mamasını kullanıyoruz. Mama içerikleri hakkında çok bilgili değilim, bu mama sizin gözünüzde nasıl, içeriği iyi mi?

33 CEVAP

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Seulaplt

Teşekkürler, aslında n&d den memnunum ama bu aralar yumuşak dışkı problemimiz var, mamayı da bayağı kullanıyoruz acaba ondan olabilir mi dedim ama öncesinde problem yaşamadım. Kısırlaştıralı 1 ayı çoktan geçti ama dışkı problemimiz çözülmedi, probiyotik aldım daha yeni eğer onunda etkisini görmezsem mamayı değiştireceğim çünkü. Belki de mama kısır kedi maması olmadığındandır, sebebini tam anlayamadım. En iyisi ben mamamız bitince n&d nin kısır mamasını az alarak deneme yapayım, eğer onu da beğenmezsek napıcaz bilmiyorum. Çok aşırı iştahlı bir kedi değil kendisi çok seçiyor, n&d dışında sanabelle, hills denedik ama onları zorla yedi hatta sanabelle yi yemeyi kestiği için dışarıdaki kedilere dağıttım. Merak ettim bu mamayı da fiyatı n&d den pahalı olduğu için, neden bu kadar pahalıymış acaba

abzexx

İlk kullandığın mananın balıklı olduğunu yazmışsın. Yanlış gormediysem çocuk siyam ırkı. Siyamlarda balık türevi mama tüketmesi sağlığı açısından sakıncalı. Tiroit vb. Hastalıklara neden oluyor 1 yaşından sonra. Aman dikkat derim naçizane 🙏

edmrcglu

natures variety ya da acana da deneyebilirsiniz maddi sıkıntı olmayacaksa ama üstteki arkadas siyam kedileri hakkında balik tüketmemeli yazmış dikkate alırsanız tavuklu ya da kuzulu mamalara bakabilirsiniz arkadasimin kedisi nd kuzuluya bayiliyor mesela

Cennet29

Nd benim kedimde de yoğun ishale neden olmuştu mamasını değişince düzeldi.

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .

Hurmisimm

Bence ND gibi bir mamadan vazgecip buna gecme . Attigin iceriklere bakilirsa et orani vs de yazilmamis . ND de yuksek oranda et var ve yaziyor pakette . Ayrica mamalari ya dusuk tahilli yada tahilsiz ND'nin ama bu gonderdigin mamada hem tahil hem de gluten var . .Markayi da pek duymadim acikcasi . Guvenemedim . Eger Nd yi birakmak istiyorsan Sanabelle , brit care , carni life , bozita birer alternatif olabilir .