Kedimin Kulağında Siyahlık Var

bihter1308

kedimin kulak kepçesinde hafif siyahlık gördüm piresi falan yok sadece biraz suratını da kaşıyor akne olabilir mi fikri olan var mı çok endişeliyim ne yapmalıyım

2 CEVAP

Damlacatlover

kulağın içine doğru yayılmış mı ilk onu kontrol edin . Yayılmamışsa bir kulak temizleme solüsyonu ya da crystalin gibi bir solüsyon kullanın temizleyin eğer sonraki günlerde tekrar siyahlık oluşuyorsa veteriner hekiminize başvurun . Kulak içine yayılmışsa yine veteriner hekiminize başvurun.

bihter1308

kulağının içinde hiçbir şey yok acaba siyah nokta olabilir mi