Kedim Gündür Tuvalete Gitmiyor Çok Halsiz Uyuyor Asilari Tam

Kedim çok halsiz yerinden bile kalmıyor devamlı kucağıma alınca kızıyor yemek yemiyor tuvalete gitmiyor aşıları tam bir gün iyi oldu ama. Ertesi gün yine aynı oldu

2 CEVAP

Minminik

merhaba,
günlerce sürmesi sanırım veterinere gimeniz için geçerli bir sebep olmamış burada size veterinere gidin yazmamız acaba gerçekten veterinere bir an önce o canı yetiştirmeniz için bir sebep olabilir mi

bazen gerçekten hayret ediyorum !!!!

muratt_dgn

belli ki ciddi bir problem var vakit kaybetmeden veterinere gidin