Dişi Kedi Kısırlaştırıldıktan Sonra Süreç + Mama Önerisi

ZeroSix

1 yaşındaki dişi kedimi bugün kısırlaştırdık oturuyor yere falan bakıyor sürekli anesteziden sonra normal diye düşünüyorum bu davranışları biraz mama yedi beredeyse hiç su içmedi biraz endişeliyim açıkçası. Yatağıma çıkmaya çalışıyor sürekli yatağıma alsam mı almasam mı kararsızım zaten kendisi çıkamıyor kucağıma alıp koymam lazım ama kucağıma almak konusunda da kararsızım. Bu anormal davranışlar birkaç güne geçer diye umuyorum. Veteriner kısır mamasına başlamamızı önerdi, şuan brit care somonlu yetişkin kedi mamasını tüketiyor n&d mamaya geçmeyi planlıyorum ama mama konusunda çok bilgim olmadığından bir sormak istedim.

2 CEVAP

tengrist

ND güzel bir seçim bence, geçmiş olsun. İlk bir kaç gün iştahsızlık normal

tommyse

nd içeriği temiz be kaliteli bir mama verebilirsiniz güzel seçenek. kısırlaştırma sonrası iştahsızlık halsizlik gibi durumlar normal ama brit care'de kötü bir seçenek değil nd'de brit care'de premium segment olarak geçer içerik olarak.