Zorunlu Mamadaki Tavuğa Alerji

PisPis

Bir süredir yüksek stres sebebiyle idrar sorunu yaşadığım kedime veteriner önerisiyle hills c/d multicare veriyorum. Bu sırada kaşıntı sorunu da arttı ve boyun baş bölgesinde kaşıntıya bağlı yaralar oluştu. Daha önce de benzer bir sorun yaşamıştı, tavuk içerikli mamayı kestiğimde geçmişti. Ancak üriner stres mamalarına devam etmek durumundayız. Alternatif olan advance mama da tavuk içerikli. Ne yapabilirim?

3 CEVAP

muratt_dgn

merhaba tavuklu mamalar birçok kedi de malesef alerji yapabiliyor eğer bulabilirseniz hills c/d Multicare with Ocean Fish Dry Cat Food alın balıklı olan bu mama iyi gelecektir

muratt_dgn

v e t d i e t m a m a c o m dan satın alabilirsin Hill’s URINARY CARE C/D MULTICARE STRESS OCEAN FISH 1,5 kg Kedi Maması
795.00 ₺

Cemalchief

Bu site nasıl ya yari yariya ucuz veterinerlerden ?