Kedide Nefes Problemi

NurMIA

Kedim özellikle çenesini yukarı doğru kaldırıp sevdiğimde ve bu ara sıklıkla hızlı şekilde nefes verme sesi çıkarıyor. Bu durumu daha önce yaşayan var mı? Problem ne olabilir?

7 CEVAP

NurMIA

Hayır sevmemden bağımsız yaptığı bir şey bu aslında, sadece boynunu kaldırınca da yaptığını fark ettim bu yüzden üst solunuma bağlı gibi geldi.

Trifane

Bence her ihtimale karşı oturup kalp muayenesi yaptırın. Kaç yaşında ve cinsi nedir bilmiyorum ama HCG dediğimiz doğuştan gelen kalp yetmezliği genelde 1 yasından itibaren kendini belli etmeden ilerleyebiliyor. Korkutmak istemiyorum ama yani üşütmüş te olabilir. Yinede genel bir muayeneden geçirtin derim.

livicarmen

hirlama mi yoksa nefes alma mi

NurMIA

Nefes alma değil hızlıca verme şeklinde.

NurMIA

Nefes alma değil hızlıca verme şeklinde.

Minminik

Sinirleniyor mu bizimki delirdiginde boğa gibi burnundan nefes veriyor aanki icinden allaam ya sabir simdi dalacam şuna şeklinde...
Sevmenizi sevmiyor olabilir mi

NurMIA

1 yaşını geçti, british shorthair 🥲 umuyorum ki böyle bir durum olmasın korktum gerçekten 🙏🏻