Eve Gelen Yavru Kedi Tüm Kedileri Hasta Yaptı

sudesama

merhaba birkaç gin önce evimize misafir yavru kedi aldık annemlerin mağazasındaydı sahiplendirdik ama yavru eve geldikten birkaç gün sonra ishal oldu ve sürekli sürekli devamlı durmadan tuvalete gidiyordu kıvamlı bir ishaldi herneyse ardından diğer kedimde hastalandı yine hareketli koşturuyor yiyor oynuyor sadece hapşırıyor hafif
ama birde diğer kedim var benim ilk bebeğim kendisi mama yemeyi çok sever hafif kilolu bir kedi yavru kediyle iki kediminde hiçbir teması olmadı sadece birbirlerinin yerlerini koklamışlardı bu bebeğim dün gece kustu ama daha çok sindiremediği için kusmuş gibiydi çünkü yaş mamalar bütün bütün çıktı ve tee sabah yemişti ardından ise tuvalete girdi ve maalesef kıvamlı bir ishal yaptı o da şuanda da ne verirsem yemiyor gece gece yazıyorum oturuyor öyle arada bir koşuyor mutsuz olduğu çok belli yüzünden dün geceden ber nazar değmesin kusmadı işin tuhaf yanı yavru kedide ki kokunun aynısını kedimden alıyorum veterinere götürsem taksit taksit ödesem böyle birşey yapabilir mi..? çinkü bildiğiniz gibi ücretler bir kan testi yaptırmak istiyorum enfeksiyon var mı diye yoksa da antibiyotik alsın istiyorum çünkü gerçekten çok mutsuz çok belli ben kedimi tanırım benim kedim gece bu saatlerde koştururdu şimdi hayvan durulmuş öyle masum masum bakıyor en azından bir serum ve antibiyotik tedavisine başlatırım neyi olduğuna bakarlar acaba taksit yaptırabilir miyim

1 CEVAP

somnium

merhaba. şu an kedinizin durumu nasıl? çok geçmiş olsun öncelikle, hepsi için. şöyle ki: veterinerden veterinere değişiyor taksit durumu. ama ne yazık ki çoğu yapmıyor, insaflısına rastlamanız lazım. kredi kartı olarak hangi bankanınkini kullanıyorsunuz bilmiyorum. ama ben bir öğrenci olarak veteriner masrafında sıkıştığımda, garantinin mobil ödemesi üzerinden hemen taksitliyorum. tabii en fazla 3 ay taksitliyor, belirli faiz karşılığında. ama ödemeye sonraki aydan itibaren başlıyorsunuz. belki sizin bankanızın da böyle bir ödeme şekli vardır, araştırmanızı öneririm.