Hapşırık Sorunu

Sabisim

Merhabalar. Bu sıra kedimde hapşırık sorunu var. Veterinere götürdüm kan testi yaptırdım ama her şeyi normal çıktı. Veteriner alerjik olabileceğini söyledi. O yüzden deneme yanılma yöntemiyle neye alerjisi olduğunu bulmaya çalışıyorum. Özellikle patisini yaladıktan sonra hapşırıyor. Bana alerjik kediler için patisinde beyazlık bırakmayan, fazla tozutmayan, ortalama fiyatlı bir kum önerebilir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim. 🌷

1 CEVAP

Sabisim

Veya kum patilerine bulaşmasın diye ince taneli değil kalın taneli mi almalıyım. Gerçekten hiç fikrim yok. Yardımcı olan olursa çok sevinirim. 🙏