Kedim Kulaklarını Sürekli Kaşıyo

Zynpkck

Kedi bir aydır kulakları yarım saatte bir filan kaşıyo bunun nedeni ne olabilir döküntümüz filan yok bu sabah baktım kulakları çizik çizikti mamadan kaynaklanıyo olabilirmi bunun nedeni ne olabilir ?

2 CEVAP

aleyn

mamadan olabileceği gibi, mantar da olabilir yahut kulak içlerinde bi sorun olabilir. mamayı değiştirip gözlemleyip geçmezse vet e gösterin mutlaka. mantar her zaman döküntü vs şeklinde kendini göstermeyebiliyor malesef.

ezgiisu

Lola da öyleydi, bizde mantar çıktı. Veteriner kontrolünüzde söylerseniz yardımcı olacaktır mantar olup olmadığı hakkında