Kedilerim İçin Hipoalerjenik Mama Önerisi

busebyndr

Merhaba, kedilerimin birinde alerjiye bağlı tüy dökülmesi diğerinde de egzama var. Bu yüzden veterinerimiz hipoalerjenik mama kullanmamızı önerdi ancak biz hangi mamayı almamız gerektiğini bilemedik. Kısırlaştırılmış kediler için hipoalerjenik mama önerebilir misiniz acaba?

2 CEVAP

Mini2019

neye alerjisi olduğunu bilmediğinizden, deneme yanılmayla ilerlemeniz gerekecek... Bence en garantisi royal canin hipoallerjenik. bu mama yeni çıktı. yumurtalı ve böcek proteinli..
virbac da iyidir.

Cemalchief

Virbaac icerigide de iyi deneyebilirsiniz