Geçmeyen İshal

Emirrztrk

2 aylık kedi sahiplendik. İç parazit aşısı yapılmamış sadece dış parazit aşısı yapılmış. Sürekli yediği yemin içine bir iki adet yeni yem atsak dahi ishal oluyor. Eski yemini yemek istemiyor. Yeni yemlerden bir tane yese bile ishal oluyor. Sorun ne olabilir?

2 CEVAP

livicarmen

ic parazit uygulanmasi lazim geciktirirseniz kanli ishal bile olabilir +ic parazit yaptirinca da gecmezse sindirim sistemi kotu olblr kaliteli sindirim sistemini duzelticek mamalar kullanabilirsiniz ve probiyotik takviyesi yapabilirsiniz ama sadece kendi kedimden yola cikarak oneri verdim veterinere danismanizi oneririm ishal konusu lanet bir konu

DuyguKilc

Merhaba yeni sahiplenmelerde yeteri kadar bakım olmaması nedeniyle çokça karşılaşılan bir durum kaliteli mama ile sorunu çözersiniz iç parazit aşısını yaptırmanızı öneririm veteriner kontrolünden geçmesi daha önemli sorunun kaynağını hekim teşhis edebilir