Vazelin Yalaması?

somnium

normalde tüm kablolarda kablo koruması var, bir tek wi-fi kablosuna takamadık onu. kedim bugün yavruluk dönemi haricinde ilk defa kabloyu ısırdı. ve bunu birden fazla yaptı. yavruluğunda vazelin sürüp engellemiştim bunu. vazelinden sonra bir daha karışmadı. biraz önce yine vazelin sürdüm ama hemen gelip kabloyu ısırdı. vazelini sürdüğüm yeri ısırdı hemen, sonrasında bıraktı tadını beğenmediği için. bir sorun olur mu? internette patilere sürüldüğünde, sonrasında yalandığında da bir sorun olmayacağı yazıyor. ama endişelendim. ki az miktardaydı.

1 CEVAP

somnium

yabancı bir kaynakta aşırı derecede yalamamanın dışında zararlı olmayacağı yazıyor. hatta yurt dışındaki hekimler, tüy yumağı önleyici için de öneriyorlarmış eser miktarda yalamalarını. tabii bunun sağlık açısından tartışması yaşanıyormuş. en azından “zararlı” olmadığı yazıyor. :(