Arkadaşlar Tüy Yumağı Neden Oluşuyor?

duman2707

Bilmiyorum birbirleriyle oynarken mi yoluyorlar ama kedilerimin tüyleri tek tek değil genelde böyle yumak yumak dökülmüş oluyor
Mesela kucağıma aldığımda dökülmüyor ama bazen yerlerde yumak yumak tuyler oluyor bunun sebebi nedir?
Kitten paste veriyorum ama artık malt paste mi kullanmalıyım?5 aylıklar

2 CEVAP

Busraaadgn

Evet gimcat in Malt ını öneririm kullandığın malttan ötürü olabilir bizimkini gimcati kullanmaya başlayınca bitti

Emirrckr

Malt’a geçebilirsiniz.
Tüy yumağı ayrıca temizlik konusunda obsesif olan kedilerde de görülüyor,kendilerini yalarken ve temizlerken çok hor davranıp tüylerini koparabiliyorlar,gözlemleyerek anlayabilirsiniz.
Bir kısmı oyun esnasında da düşüyor olabilir evet.
Ama sadece malt vermeye geçin bakalım düzelme olacak mı?