Kedi Sırt Seğirmesi

Ilkimbulut

Mrb kedim sırtını kamburlaştırıp yürüyo ve sırtı sık sık seğiriyo başına gelen varmı nedir bu

3 CEVAP

dilanbulent

Sırtını kamburlaştırıp yürümek, tüylerini kabartmak genelde oyun amacıyla yaptıkları bir şey. Normalde bir tehlike unsuru olduğunu gösterir aslında, korktuklarında yaparlar. Fakat aynı şeyi oyun oynarken de yapıyorlar, evde kedisi olan herkes yaşamıştır bu durumu :) Etrafta tehlike olarak göreceği bir şey yoksa oyun oynamak için yapıyordur.

cellardoor

Sırt seyirmesine pek çok kedide şahit oluyorum, olağan bir şey diye düşünüyorum.

cellardoor

Sırt seyirmesine pek çok kedide şahit oluyorum, olağan bir şey diye düşünüyorum.