Veterinere Götürmeli Miyim?

henlokitty

Kedilerim bahçede oynarken bir erkek kedi saldırdı birine. Bacağını, kolunu ve göğsünü ısırmış, göğsünü kanatmış, hemen içeri alıp sildik daha sonra uykuya daldı. Canı acıyor biliyorum kucağıma çıkarken ağlıyor, kanaması yok ama emek yemiyor su içmiyor. Hala şoktadır belki de. Veterinere götürmeli miyim?

5 CEVAP

Zynpkck

Bence götür ne olur ne olmaz hem içinde rahat eder canım kıyamam ya :(

Kedimekim

Bence de goturmelisin belki dikislik bir durum ya da farkli bir sey olabilir

henlokitty

göğüs değil sırt*

henlokitty

götürdüm delmiş orayı diğer yerlerinde de hafif ısırıklar ve çizikler varmış :( iyi olucak ama bebiş

da3458

bence kesin götür iltihap fln kapabilir