Kedimin Poposunda Kan Var?

giizeeem

1.5 hafta önce 7.5 aylık erkek kedimi kısırlaştırdım. Pazar gününden çarşamba gününe kadar iştahı azalmıştı ama şu an normale döndü. Tuvaletine baktığımda ishal vs gibi bir durum yok ama kakası küçük parçalar halinde kabız oldu sanırım. Kan neyden kaynaklanıyor olabilir? Pazartesi günü iç dış parazit için götürecektim veterinere. acil bir durum mudur

2 CEVAP

giizeeem

bir de hills kitten ton balıklı kullanıyorduk şimdi mamasına hills kısır tavuklu mamasını karıştırıyoruz. mamadan kaynaklı olabilir mi

Cennet29

Kabız olsa bile Kan normal bi durum değil. o yüzden en kısa sürede veterinere gösterin.