Phytomins Antiallergic Kullanan ?

Esrakaya12

Kedilerime alerji için almak istiyorum veterinerleri arıyorum ama stokta yok diyorlar ********da buldum bir kaç kişi almış alsam sorun olur mu ?

4 CEVAP

Esrakaya12

T r e n d y o l

dilanbulent

Eğer güvenilir bir satıcı ise alabilirsiniz tabii. Neden olmasın.

Esrakaya12

Güvenilir gibi duruyor çünkü başka veteriner ürünleri de satıyor baya kişi beğenmiş ama kafamı karıştıran şu normal fiyatından 300 tl düşük satıyor neden ?

dilanbulent

Bunu mutlaka satıcıya sorun. Bahsetiğiniz sitede satıcıya sor kısmı var.