Saklama Kabı

FurkanFiliz

Merhabalar.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere 10 kg'lik mamalar ile 1.5 kg'lik mamalar arasında iyi bir fiyat farkı var. Fakat 10 kg'lik mamayı saklayacak saklama kabını bulma hususunda tereddüt yaşıyorum malûmunuz iyi muhafaza olunmaz hava alırsa mama bayatlar ve ürün çöp olur. Site üzerindeki fotoğrafını yüklediğim bu ürünün yorumu yok. Sorum
1- Siz bu ürünü tavsiye eder misiniz?
2- 6 lt'lik bu ürün yavru kedi mamasından kaç kg alır. Normal kısır kedi mamasından (evcilimi kısırlaştıracağım için / şuan 4 aylık) ne kadar alır?
3- Bu ürünü tavsiye etmiyorsanız tavsiye edeceğiniz başka bir ürün var mı?

5 CEVAP

Cennet29

En güvenilir plastik kaplar turşu bidonları. Kapakları sıkı asla hava alma şansı yok. 2 kg 5 kg 10 kg bir sürü seçenekleri mevcut.

Cennet29

Sırf ürün ismine mama kabı yazıp aşırı pahalıya satıyorlar. Bu görseldeki ürüne o parayı vereceğinize daha sağlıklı olan cam kaplardan da tercih edebilirsiniz

FurkanFiliz

Cennet29

Cam ürünlerin daha sağlıklı olduğu hususunda bir şüphem yok. Mevzu bahis onun hava almasına ve mamayı bayatlatmasına engel olmak. Yoksa üzerinde mama kabı yazmasının inanın benim için hiçbir önemi yok. 🙂

FurkanFiliz

Cennet29

Aklımdan hiç geçirmedim deneyip tecrübe ettiyseniz sorun yaşamadıysanız aklımızda bulunsun deneyebiliriz. Ama yukarıda fotoğraftaki ürünün plastik turşu kabından iyi olup olmadığını merak ediyorum 😊

Cennet29

Ne kdr iyi olursa olsun 30 cm lik minicik bir kaba o para verilmez 😂😂😂😂 o alsa alsa 2 kg mama alır sadece