Kedim Bi Süredir Böyle Yatıyo

Cennet29

Bi süredir bu şekilde yatıp bekliyo sonra yayılıyo. Ağrıdan dolayı bunu yapıyo olablir mi. Böyle bir sorun yaşayan var mı daha önce?

7 CEVAP

dilanbulent

Yani dişi olsa kızgınlık diyeceğim elbette ama kısır ve erkek kedi diyorsunuz. Bunu veterinerinize danışmanız çok daha iyi olur. İdrar yollarında sıkıntı olan kediler bu tarz değişik şekillerde durabiliyorlar. Veterinerinize danışın lütfen, umarım ciddi bir şeyi yoktur.

Destanlal

Büyük ihtimalle kediniz kızgınlığa girmiş kısır değilse

Ahudr

Güncel

Esrakaya12

Benim 2 kedimin idrar sorunu vardı ama böyle oturduklarını hatırlamıyorum

Cennet29

Kedim 2,5 yaşında kısır erkek

Cennet29

@dilanbulent veterinerime sordum oda tahmini idrar yolu olablr dedi urinary şurubumuz vardı onu başladık ama ben yaşayan var mı diye sormak istedim. Bu sitede bir sürü idrar sorunu olan kedi var böyle oturuş yapmışlar mı hiç yada başka bişeyin belirtisi mi diye.

Cennet29

@esrakaya12 bende bu yüzden merak ettim yani idrar sorunlu kediler böyle otursa çoğu kedi sahibi hemen derdi bundan dolayı diye. Başka bi derdi var hayvanın cünkü hiç böyle şeyler yapmazdı. Veterinerim şehir dışında ilk fırsatta kontrole götürücem ztn