Kedimi Evde Tek Bırakmak

lludwteine

kedimi daha önceden 7-8 günlüğüne evde tek bırakmışlığım var, tabii her gün arkadaşlarım uğrayıp kedimle güzelce ilgilendiler. şimdiyse kedimi 18-20 gün civarı evde tek bırakmam gerekiyor bazı sebeplerden. yine arkadaşlarım her gün uğrayıp birkaç saat onunla ilgilenirler ama endişeleniyorum tabii ki. sizce herhangi bir sorun olur mu yoksa veterinere bırakmam daha mı iyidir?

5 CEVAP

Esrakaya12

Veterinere bırakmak onu daha çok stresli yapar evde bakmak iyidir alıştığı ortama daha iyi uyum sağlar zaten daha önce mama veren kişilerle sorun yaşamadıysa bir şey olmaz

Cennet29

Biri sizde gelip kalsa daha iyi olur kedi bildiği düzeni değişip başka birine gidince yine stres olacak

lludwteine

maalesef gelip kalacak kimse yok, arkadaşıma bırakmamdansa evde kalması daha mı iyi olur o zaman

lludwteine

veteriner bu süreç uzun olduğundan psikolojikmen olumsuz etkileneceğini söyledi, bu yüzden sanırım bir arkadaşıma bırakacağım

Cennet29

Arkadaşınızın evi kalabalık değilse kediyi de seviyosa bırakabilirsiniz. Yine de hergün bilgi alın çişi kakası normal mi yeteri kdr yiyo mu? eliniz üzerinde olsun mutlaka.