Kedim Halsiz

Irmgns9

10 aylik erkek bir kedim var sabah hersey normaldi balkona cikti tabi balkon gunesti balkonda falan oyalandi sonra saar 1 gibi hep yatmaya basladi suanda da yatiyo ve 2 gundur ishal

1 CEVAP

MinelG

Kediler normalde güneşi çok sever güneşle bir alakası var mıdır bilmiyorum ama ishal büyük bir sorun.Muhakkak bir veteriner ile görüşün.Lapa pirinç,haşlanmış patates gibi şeyler yedirmeye çalışın bu gün pazar olduğu için kapalıdır.Ama hala devam ederse lütfen veterinere götürün,geçmiş olsun :)