Kedim Her Zaman Yediği Mamayı Yemiyor

FFECEE

Merhabalar 2 yaşında erkek kedim var kısır gece kustu bugün ise hiçbir şekilde mama yemedi malt vermiştim malt yemişti ama onun haricinde başka bir şey yemiyor enerjikte neden olabilir

10 CEVAP

SunaArin

Benim de kedim aynı 3 gündür kusuyor hiç birsey yemiyor yaş mama yedirdim onu da kustu dün veterinere götürdüm bi suru test yaptırdım çünkü bulunduğum bölgede kedilerde gençlik hastalığı salgını var ne kadar evde de dursa korktum hiç birsey çıkmadı testlerde stres kaynaklı olabilir dediler ama çözemedim. Kusmasi geçti yaptıkları ilaç sayesinde ama hala birsey yemiyor 😞

SunaArin

Benim de kedim aynı 3 gündür kusuyor hiç birsey yemiyor yaş mama yedirdim onu da kustu dün veterinere götürdüm bi suru test yaptırdım çünkü bulunduğum bölgede kedilerde gençlik hastalığı salgını var ne kadar evde de dursa korktum hiç birsey çıkmadı testlerde stres kaynaklı olabilir dediler ama çözemedim. Kusmasi geçti yaptıkları ilaç sayesinde ama hala birsey yemiyor 😞

SunaArin

Benim de kedim aynı 3 gündür kusuyor hiç birsey yemiyor yaş mama yedirdim onu da kustu dün veterinere götürdüm bi suru test yaptırdım çünkü bulunduğum bölgede kedilerde gençlik hastalığı salgını var ne kadar evde de dursa korktum hiç birsey çıkmadı testlerde stres kaynaklı olabilir dediler ama çözemedim. Kusmasi geçti yaptıkları ilaç sayesinde ama hala birsey yemiyor 😞

SunaArin

Benim de kedim aynı 3 gündür kusuyor hiç birsey yemiyor yaş mama yedirdim onu da kustu dün veterinere götürdüm bi suru test yaptırdım çünkü bulunduğum bölgede kedilerde gençlik hastalığı salgını var ne kadar evde de dursa korktum hiç birsey çıkmadı testlerde stres kaynaklı olabilir dediler ama çözemedim. Kusmasi geçti yaptıkları ilaç sayesinde ama hala birsey yemiyor 😞

SunaArin

Benim de kedim aynı 3 gündür kusuyor hiç birsey yemiyor yaş mama yedirdim onu da kustu dün veterinere götürdüm bi suru test yaptırdım çünkü bulunduğum bölgede kedilerde gençlik hastalığı salgını var ne kadar evde de dursa korktum hiç birsey çıkmadı testlerde stres kaynaklı olabilir dediler ama çözemedim. Kusmasi geçti yaptıkları ilaç sayesinde ama hala birsey yemiyor 😞

SunaArin

Benim de kedim aynı 3 gündür kusuyor hiç birsey yemiyor yaş mama yedirdim onu da kustu dün veterinere götürdüm bi suru test yaptırdım çünkü bulunduğum bölgede kedilerde gençlik hastalığı salgını var ne kadar evde de dursa korktum hiç birsey çıkmadı testlerde stres kaynaklı olabilir dediler ama çözemedim. Kusmasi geçti yaptıkları ilaç sayesinde ama hala birsey yemiyor 😞

cilek95

Kendi dostumdan baz alarak yaziyorum: Midesi bulanıyor olabilir, grip olmuş olabilir. Bence veterinerine sorun bizde de bu problem olmuştu akciğer filmi çektiler antibiyotik başladı ve daha iyi oldu sonra istahi

smartiee

Veterinere götürün kan testleri yapılsın, karaciğer veya pankreas sorunu olabilir çünkü.

Ahudr

Belki mamada sorun vardır hangi mamayi veriyorsunuz bu aralar benim kedilerimde kuru mamadan kaciyorlar

Baykusbey

Normalde yediği mamayı kesmesi normal değil bir rahatsızlık olsbilir