Brit Care Hipoalerjenik Mama Sizce Nasıl

Brit care hipoalerjenik mama sizce nasıl nd kullanıyoruz şuan ama içerisinde tavuk unu olduğu için galiba kedimde bölge bölge yaralar ve kaşınmalar var tavuk alerjisinden şüpheleniyoruz öneriniz var mı

4 CEVAP

tommyse

önce veterinere götürün tam olarak ne sıkıntısı var anlaşılır.
gastro mama ya da alerjik mama klinik olarak kullanabilirsiniz hekiminiz size önerecektir.

brit care alerjik maması uzun vadede geçirmelisiniz ishal olabilir. bende brit care üriner sistem kullanıyorum zaten oda hypoalergenic içeriği mevcut ama özellikle alerjik mamalarda et çeşitliliği var tavşan eti, larva proteini gibi tavsiye ederim içerik olarak çok kaliteli bir mama %56'ya yakın gerçek et orana sahip

Zaten veterinere götürdüğüm için tavuk alerjisinden şüphe duyuyoruz ya klinik hipoalerjenik mama kullanıcaz yada brit care gibi kendi alabileceğim mamaları kullanmamız gerekiyor ama brit care hakkındada bilgim olmadığı için burda sormak istedim

Brit care hills nd kalitesinde mi değil mi içerik olarak bunu merak ettim ve tahılsız olmasıda kafamı karıştırdı