Köpeğimin Burun Kemiği Çatlamış

nazaroztas

Köpeğim başka köpeklerin saldırısına uğramıştı, aldığı darbe sonucu burun kemiği çatlamış. Tabii biz bu durumu 1 yıl sonra, burun kanaması ile öğrendik. Veteriner hekimler burnuna tampon koymaktan ve bazı kanama önleyici ilaçlardan başka bir şey yapılamayacağını söyledi.
Tampon koymamıza rağmen hâla ara ara burun kanaması devam ediyor.
Başka bir öneri var mıdır? Teşekkür ederim.

1 CEVAP

aslihan_e

Ona cerrahi müdahale edebilecek uzman bir veteriner aramalısınız bence. Köpeklerde kırık burun ameliyatı tıbben mümkün ama sizin veterineriniz mi yapamıyor yoksa gerçekten ameliyat edilemeyecek bir durumda mı anlayamadım.