Hangi Mamayı Almalıyım Balikli

kyrgmzkrm

Mrb 11 aylık kısırlaştırılmış britsh blue pont kedim var hills mamayla başladım devam ediyorum ama tavuklu çok tüy döküyor balıklı hangi hillsin almalıyım yaşına ve ırkına göre hassas anne sütü çok almadı yardımcı olursaniz

2 CEVAP

Cennet29

Ben sanabelle alabalıklı kedi maması kullanıyorum içeriği gayet iyi kedimde tadını bayağı seviyo kedimin tüylerine çok iyi geldi dökülmesi çok az. Ama her kedide durum farklıdır deneyimlemek lazım. Markamamdan alıyorum güvenilir site. Hills hiç denemedim o yüzden onunla ilgili fikrim yok.

muratt_dgn

Hill's SCIENCE PLAN Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması bunu kullanabilirsiniz ama kademeli geçiş yapın yani biraz eski mamasından biraz yeni mamayla karıştırıp verin 1 hafta boyunca sonrsında artık yeni mamasını verebilirsiniz yoksa ishal olabilir