Kedim Yataga İsiyor

kedim surekli yataga çisini yapıyor unutsun diye kapıyı kapalı tutuyoduk ama acık buldugu girip yine yaptı orayı unutması icin yataga sıkabilecegimiz sprey vs var mı

1 CEVAP

Sudenur_g

Bu kedilerin genel huyu ya bende yaşadım herkes kısırlaştır dedi özellikle uzun süre yalnız kalıyorsa stresten yapıyo terk edildiği düşüncesiyle ben kendimi kısırlaştırdığım halde rutin olan saatimde eve dönmezsem kesin yatağıma çişini yapıyor bi bakıma beni terk ettiğin için yatağına işiyorum misali.