Kısırlaştırma Sonrası Erkek Kedi

Nenabibidik

Erkek tekir Kedimizi yaklaşık ,1,5 ay önce kısırlaştırdık, bazen kısa bazen de biraz daha fazla kızgınlığa giriyormuş gibi ses çıkartıp sürekli uyuduğu peluşu ısırıp odadan odaya dolaşıyor peluş yoksa ya kocamın bileğine yada bana geliyor ben cırladığım için daha saldırgan oluyor,sonra hemen yalanıp bitiriyor, pipisi kısırlastırmadan önceki gibi tırtıklı değil, veterinere götürmem gerekli mi normal mi yakında son bulur mu? Şimdiden teşekkür ederim

2 CEVAP

atesco

gene de siz her ihtimale karşı götürün ateş kısırlaştırıldıktan sonra bir süre (3-4 hafta) kızgınlığa giriyormuş gibi davrandı vet e götürdüm bi sıkıntısı yok dedi sonra da davranış tekrarı olmadı

Tosbikdumik

Bizim de ilk yıl kisirlastirinca miyavlamalar hemen kesilmemişti yakında biter diye düşünüyorum