Kedim Evde Tek Başına Sıkılıyor Mudur?

dumannn7

Evde öyle çok uzun süre yalnız kaldığı olmuyor ama sonuçta tek kedi o. Sürekli yanına arkadaş alsam nasıl olurdu diye düşünüyorum, sıkılmasın diye. 10 kg mama olmuş 2 bin lira ve bizimki deli gibi yiyor. Aşısıyla vs. 2. kedinin masrafından korkmasam alacağım aslında.
Kedi evde tek başına sıkılır mı? Tek derken dediğim gibi tek kedi olarak.

2 CEVAP

muratt_dgn

2 kedi olsa daha iyi olur tabi eğer dışarı çıkan bir kedi değil ise sıkılır tabi ki de am durumunuz müsait değilse yapacak bişey yok yanında olduğunuz sürece bol bol oyun oynayın onunla

Emirrckr

Yavruyken ihtiyaç duyabiliyorlar ama yetişkinlikte çoğu kedi bence daha bi başına buyruk oluyor hatta kimi zaman kafasını dinlemek istiyor :))
Kediler gündüzleri genel olarak uyuyarak geçirdiğinden akşamları evde olduğumuz vakitlerde zaten bizlerle aktif bir zaman geçiriyorlar.
Bu yüzden eğer bütçe konusunda zorlanırım derseniz tek kedinizle gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz.
Tabiki evde olduğunuz zamanlarda sık sık oyun oynayıp vakit geçirerek.

Ama eğer bütçe konusunu düşünürüm,bu işin altından kalkabilirim diyorsanız masrafların x2 olacağını göze alarak elbette ikinci kediyi de sahiplenebilirsiniz.
Birlikte daha fazla vakit geçirmiş olurlar ikisi :)